Bitte geben Sie Ihren Namen ein
Bitte geben Sie eine E-Mail-Adresse ein
Bitte eine gültige Email eingeben
Bitte schreiben Sie Ihre Nachricht
Bitte geben Sie die richtige Summe ein
Nachricht gesendet. Vielen Dank
Boogie Hostels & Apartments

Spräche:

EnglishDeutschpolski
Telefon

 +48 71 342 44 72

Telefon komórkowy

 +48 691 35 02 65

BOOGIE
HOSTELS & APARTMENTS
Hostele i apartamenty we Wrocławiu

Poczuj klimat boogie we Wrocławiu! Sieć hosteli i apartamentów Boogie na terenie stolicy Dolnego Śląska to klimatyczne obiekty z ofertą skrojoną na każdą kieszeń. Tani hostel, elegancki apartament, czy pokój kilkuosobowy – odpowiadamy na różne potrzeby. Niezmiennie, bez względu na wybrany obiekt, możemy zagwarantować komfortowy nocleg, darmową kawę i herbatę dostępne przez całą dobę, a także świeże ręczniki i darmowy dostęp do WiFi.

Boogie Hostels & Apartments to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują korzystnych cenowo noclegów w dobrym standardzie. Na gości czekają hostele i apartamenty w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach Wrocławia. Niewielka odległość od ścisłego centrum pozwala korzystać z bogatej oferty kulinarnej restauracji i kawiarni Rynku, a także kulturalnej – zabytkowych obiektów w bezpośredniej okolicy. Wnętrza naszych obiektów pozwalają poczuć się swobodnie i oddać błogiemu odprężeniu.

Niebanalną, bo opartą na wzorowej obsłudze, stylowych wnętrzach oraz komfortowym wyposażeniu, ofertę noclegową kierujemy do osób, wybierających się na wyjazd służbowy, czy pragnących po prostu zwiedzić miasto. Boogie Hostels & Apartments otwiera możliwości fantastycznego wypoczynku i odkrycia prawdziwego oblicza Wrocławia.

BOOGIE APARTHOUSE
Komfortable Zimmer mit Bad

Wrocław, Garbary 2

BOOGIE APARTMENTS
Wohnungen in Breslau

Luxuswohnungen im Herzen der Stadt

BOOGIE HOSTEL
Günstige und komfortable Unterkunft

Wrocław, Ruska 34

BOOGIE HOSTEL DELUXE
Zimmer mit Badezimmern in der Nähe des Marktplatzes

Wrocław, Białoskórnicza 6