Bitte geben Sie Ihren Namen ein
Bitte geben Sie eine E-Mail-Adresse ein
Bitte eine gültige Email eingeben
Bitte schreiben Sie Ihre Nachricht
Bitte geben Sie die richtige Summe ein
Nachricht gesendet. Vielen Dank

Der originelle Charakter

o-nas-hostel-left-content-down

Der originelle Charakter macht von unserem Hostel ein gutes Übernachtungsobjekt und geräumige, gepflegte Zimmer schaffen für individuelle Gäste, für die Familien, die eigene Ruhe schätzen, sowie für organisierte Gruppen ideale Verhältnisse für die Übernachtung. Auch die Personen, die sich gut amüsieren mögen, finden etwas bei uns. Die Gründer des Boogie Hostels sind junge, kreative Personen, die einen besondern Platz mit der beson

Empfehlung

★★★★★
551
bardzo czysto, fajne pokoje, miły personel, świetna lokalizacja

★★★★★
551
Wszystko w porządku. Ładny i czysty hostel. Miło się mieszkało. Cena jak najbardziej w porządku i dobra lokalizacja. Mapki miasta dają gratis. Polecam jak najbardziej.

★★★★★
551
In Thé Middle of The city Just next to all city Facilities very clean rooms with good Heating system.stayed 7 days excellent.

Online-Buchung

Tani hostel we Wrocławiu - Boogie Hostel

Boogie Hostel zapewni Państwu komfortowy i atrakcyjny cenowo nocleg w naszym hostelu we Wrocławiu. Jeżeli jesteś osobą która nie oczekuje hotelowego standardu lecz miły wypoczynek za przystępną cenę to świetnie trafiłeś. Tanie hostele we Wrocławiu sygnowane naszą marką to gwarancją miłej i profesjonalnej obsługi oraz najlepszej lokalizacji we Wrocławiu. Naszymi klientami są zarówno turyści z Polski, jak i zza granicy którzy ciekawi są uroków stolicy Dolnego Śląska. Cieszymy się, że nasze hostele we Wrocławiu są stałym punktem na ich mapie noclegowej.

Czym jest hostel?

Według definicji hostel jest tanim miejscem tymczasowego noclegu o standardzie nieco różniącym się od hotelu. Przede wszystkim liczbą miejsc w pokojach. Ponadto często spotykamy się tu z koniecznością współdzielenia części wyposażenia z innymi gośćmi. Mowa tu oczywiście głównie o łazienkach czy kuchniach. Tak w dużym skrócie wyglądają tanie hostele we Wrocławiu, które w centrum miasta reprezentowane są przez naszą markę. Jako Boogie Hostel z siedzibą przy ulicy Ruska 34 wychodzimy ponad minimalne normy i swoim klientom oferujemy coś extra. Dajemy Państwu możliwość zakwaterowania się w doskonale wyposażonym i zarazem tanim hostelu we Wrocławiu już teraz.

Co oferują tanie hostele we Wrocławiu?

Swoim klientom przygotowaliśmy 20 pokoi jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych oraz czteroosobowych i sześcioosobowych, które w zależności od wyboru mają łazienki wspólne lub też prywatne. Wówczas cena pokoju nieco wzrośnie, ale nadal nie będzie to drogi hotel, ale tani hostel. Wrocław w tym przypadku nie zaoferuje Państwu nic lepszego od Boogie Hostel. Tym bardziej że większość naszych pokoi ma również klimatyzację oraz TV z telewizją satelitarną.

Dodajmy jeszcze, że niepisany standard usług hostelowych to między innymi darmowy Internet, otwarta całą dobę recepcja czy wspólny pokój dla gości. Spełniamy te wymagania, dodając do tego optymalną lokalizację w pobliżu wrocławskiego Rynku, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo restauracji, barów, dyskotek, sklepów, centrów handlowych czy oczywiście węzłów komunikacyjnych.

Wydaje się więc, że turystów, których interesuje tani hostel we Wrocławiu nie trzeba bardziej namawiać do zakwaterowania w Boogie Hostel. Każdy znajdzie tu pokój w sam raz dla siebie.

Warum billige Jugendherberge in Breslau?

cont-down-8

Freundliches, mehrsprachiges Personal

cont-down-7

Wir akzeptieren Kreditkarten

cont-down-6

Kinderfreundliche Einrichtung

cont-down-5

Gratis-Wifi verfügbar

tv

Fernseher im Zimmer

cont-down-2

Ideale Lage - direkt im Stadtzentrum , nur 200 Meter vom Marktplatz

021-porter-with-hat

Stunden Rezeption

winda

Fahrstuhl

Bleiben Sie auf dem Laufenden!

Sie wollen über neue Produkte und Rabatte in Boogie Hostel informiert werden
Abonnieren Sie unseren Newsletter, um die neuesten Informationen zu erhalten.