Please enter your name
Please enter email
Please enter valid email
Please write your message
Please enter proper sum
Message sent. Thank you
Boogie Hostels & Apartments

Language:

EnglishDeutschpolski
Telefon

 +48 71 342 44 72

Telefon komórkowy

 +48 691 35 02 65

BOOGIE
HOSTELS & APARTMENTS
Hostele i apartamenty we Wrocławiu

Poczuj klimat boogie we Wrocławiu! Sieć hosteli i apartamentów Boogie na terenie stolicy Dolnego Śląska to klimatyczne obiekty z ofertą skrojoną na każdą kieszeń. Tani hostel, elegancki apartament, czy pokój kilkuosobowy – odpowiadamy na różne potrzeby. Niezmiennie, bez względu na wybrany obiekt, możemy zagwarantować komfortowy nocleg, darmową kawę i herbatę dostępne przez całą dobę, a także świeże ręczniki i darmowy dostęp do WiFi.

Boogie Hostels & Apartments to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują korzystnych cenowo noclegów w dobrym standardzie. Na gości czekają hostele i apartamenty w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach Wrocławia. Niewielka odległość od ścisłego centrum pozwala korzystać z bogatej oferty kulinarnej restauracji i kawiarni Rynku, a także kulturalnej – zabytkowych obiektów w bezpośredniej okolicy. Wnętrza naszych obiektów pozwalają poczuć się swobodnie i oddać błogiemu odprężeniu.

Niebanalną, bo opartą na wzorowej obsłudze, stylowych wnętrzach oraz komfortowym wyposażeniu, ofertę noclegową kierujemy do osób, wybierających się na wyjazd służbowy, czy pragnących po prostu zwiedzić miasto. Boogie Hostels & Apartments otwiera możliwości fantastycznego wypoczynku i odkrycia prawdziwego oblicza Wrocławia.

BOOGIE APARTHOUSE
Comfortable rooms with bathrooms

Wrocław, Garbary 2

BOOGIE APARTMENTS
Apartments in Wrocław

Luxury apartments in heart of the city

BOOGIE HOSTEL
Cheap and comfortable accomodation

Wrocław, Ruska 34

BOOGIE HOSTEL DELUXE
Rooms with bathrooms near marketplace

Wrocław, Białoskórnicza 6