Please enter your name
Please enter email
Please enter valid email
Please write your message
Please enter proper sum
Message sent. Thank you

About Boogie Hostel

o-nas-hostel-left-content-down

We want to make a distinctive emblem with a bat in the background was perceived by all as an ideal building, not just for sleeping, but also as a great way of spending time in a beautiful town and place which characterized by its unique family atmosphere. Our main aim is your satisfaction from spending your time under the wings of the bat.

Testimonials

★★★★★
551
bardzo czysto, fajne pokoje, miły personel, świetna lokalizacja

★★★★★
551
Wszystko w porządku. Ładny i czysty hostel. Miło się mieszkało. Cena jak najbardziej w porządku i dobra lokalizacja. Mapki miasta dają gratis. Polecam jak najbardziej.

★★★★★
551
In Thé Middle of The city Just next to all city Facilities very clean rooms with good Heating system.stayed 7 days excellent.

Online booking

Tani hostel we Wrocławiu - Boogie Hostel

Boogie Hostel zapewni Państwu komfortowy i atrakcyjny cenowo nocleg w naszym hostelu we Wrocławiu. Jeżeli jesteś osobą która nie oczekuje hotelowego standardu lecz miły wypoczynek za przystępną cenę to świetnie trafiłeś. Tanie hostele we Wrocławiu sygnowane naszą marką to gwarancją miłej i profesjonalnej obsługi oraz najlepszej lokalizacji we Wrocławiu. Naszymi klientami są zarówno turyści z Polski, jak i zza granicy którzy ciekawi są uroków stolicy Dolnego Śląska. Cieszymy się, że nasze hostele we Wrocławiu są stałym punktem na ich mapie noclegowej.

Czym jest hostel?

Według definicji hostel jest tanim miejscem tymczasowego noclegu o standardzie nieco różniącym się od hotelu. Przede wszystkim liczbą miejsc w pokojach. Ponadto często spotykamy się tu z koniecznością współdzielenia części wyposażenia z innymi gośćmi. Mowa tu oczywiście głównie o łazienkach czy kuchniach. Tak w dużym skrócie wyglądają tanie hostele we Wrocławiu, które w centrum miasta reprezentowane są przez naszą markę. Jako Boogie Hostel z siedzibą przy ulicy Ruska 34 wychodzimy ponad minimalne normy i swoim klientom oferujemy coś extra. Dajemy Państwu możliwość zakwaterowania się w doskonale wyposażonym i zarazem tanim hostelu we Wrocławiu już teraz.

Co oferują tanie hostele we Wrocławiu?

Swoim klientom przygotowaliśmy 20 pokoi jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych oraz czteroosobowych i sześcioosobowych, które w zależności od wyboru mają łazienki wspólne lub też prywatne. Wówczas cena pokoju nieco wzrośnie, ale nadal nie będzie to drogi hotel, ale tani hostel. Wrocław w tym przypadku nie zaoferuje Państwu nic lepszego od Boogie Hostel. Tym bardziej że większość naszych pokoi ma również klimatyzację oraz TV z telewizją satelitarną.

Dodajmy jeszcze, że niepisany standard usług hostelowych to między innymi darmowy Internet, otwarta całą dobę recepcja czy wspólny pokój dla gości. Spełniamy te wymagania, dodając do tego optymalną lokalizację w pobliżu wrocławskiego Rynku, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo restauracji, barów, dyskotek, sklepów, centrów handlowych czy oczywiście węzłów komunikacyjnych.

Wydaje się więc, że turystów, których interesuje tani hostel we Wrocławiu nie trzeba bardziej namawiać do zakwaterowania w Boogie Hostel. Każdy znajdzie tu pokój w sam raz dla siebie.

Why cheap hostel Wroclaw?

cont-down-8

Nice, multilingual staff

cont-down-7

Acceptance of payment cards

cont-down-6

Child-friendly facility

cont-down-5

Free wifi access

tv

TV in the room

cont-down-2

Perfect location - right in the city center, only 200 m from the Market Square

021-porter-with-hat

24h front desk

winda

Elevator

Stay tuned for updates!

You want to be informed about new products and discounts in Boogie Hostel?
Subscribe to our newsletter to receive the latest information.